Гіпсові фігурки

  • Home
  • Гіпсові фігурки
teacher

Гіпсові фігурки вилиті з екологічно чистого гіпсу

Робота з гіпсовими виробами –  захоплива творча діяльність для дітей, яка дозволяє їм відчувати себе справжніми художниками.

Користь

Діти, при процесі розфарбування, навчаються сприймати об'ємні форми, бачити об'єкт по частинах (очі, носик, вуха, лапи, хвостик), звикають до фарб, вчаться змішувати кольори гаму, розуміючи різноманіття відтінків.

Об'ємна розмальовка

Об'ємні вироби з гіпсу мають малу, середню і велику величину, також їх можна ставити на меблі, книжкову поличку.

Як користуватись

Щоб фігурка стала яскравою найкраще підійдуть акрилові фарби, також можна гуаш, акварель і для декору блиск. По завершенню можна покрити лаком це дає блиску і не буде витиратися фарба.

Розфарбовування гіпсових фігурок

Коли дитина розфарбовує гіпсові фігурки, вона втілює свої ідеї в реальність, а отриманий виріб стає чудовим подарунком для рідних та друзів.

Гіпсові фігурки не лише прикрасять ваш дім, а й допоможуть дитині розвинути моторику та внутрішню уяву. Крім того, процес розфарбування фігурок сприяє формуванню в дитини внутрішнього контролю та орієнтування у просторі. Коли вона бачить результат своєї роботи, це підвищує її впевненість у власних силах і відчуття власної цінності.

Патріотична тематика

Купуйте блоки та отримайте гіпсові фігурки за акційною ціною

Унікальна можливість придбати для свого чада не лише гігантські кубики, але й фігурки для творчості, які можна розмалювати.

Купити зі знижкою
image
image

Віконечко для замовлення та запитань

Ми віримо, що відкрите спілкування з нашими клієнтами та партнерами, будує довіру до того що ми робимо.